FasTrack Camps

FasTrack Camps

ftk_camps_logo


ftk_camps_twoİlgi çekici, eğlenceli ve yapıcı bir yaz okulu bulmakta zorlanıyor musunuz?

FasTracKids®'in, tüm bu ihtiyaçları karşılayan bir yaz okulu programı var. Yaz okulları, süre ve müfredatta esneklik imkanı sağlamak amacıyla, günde üç saat olmak üzere haftalık ya da günlük olarak tercih edilebilir. Bu, tatilde veya önemli bir dönem okuldan ayrı olan çocuklar için eğlenceli ve basit bir seçenektir. Planlama ve yaş grupları merkezlerin potansiyellerine göre değişkenlik gösterir.

Çocuklarını kısa süreli ama yapıcı ve eğitici bir şekilde meşgul etmek isteyen veliler, FasTrack® Camps’ın çocukları için uygun yer olduğunu düşünüyorlar. FasTrack® Camps, sunduğu çeşitli erken eğitim programları ve FasTrack Learning Station ® ile tanıtımını yaptığı interaktif teknolojimiz ile, velilere FasTracKids® programlarına da katılma fırsatını verir.

FasTrack® Camps, birçok dilde sunulmaktadır. Merkezler çoğunlukla bunu tatil aralarında, yaz tatillerinde veya çocukların okula devam etmedikleri dönemlerde sunarlar.

 Haftalık Kamp Başlıkları
 Açıklama
 

camps_young_scientists_old_bonesGenç Bilimciler, İhtiyar Kemikler

Çocuğunuz bir paleontolog olan Dr. Dino ve onun uçan bir sürüngen olan arkadaşı Terrance ile tanışacak ve onların rehberliğinde dinazorlar ülkesini keşfedecekler. Çocuğunuzun projesinin sergileneceği FasTracKids Dinazor Müzesini kaçırmayın!

 

camps_anatomy_of_me_logoBenim Anatomim

Farklı önemli anatomik veya vücut sistemlerinin (iskelet, solunum, sindirim, dolaşım ve sinir) keşfi sayesinde, çocuğunuz insan anatomisini araştıracak ve yolculuğu boyunca sağlıklı alışkanlıklar geliştirmeyi öğrenecektir.

 

camps_ready_set_travel_logoHazır, Dikkat, Gez

FasTracKids çocukları dünyanın çeşitli bölgelerine seyahat edecek ve o ülkelerdeki çocukların nasıl yaşadıklarını öğrenecekler. Haftanın sonunda FasTracKids Uluslararası Fuarı’nı ziyaret edin.

 

camps_destination_constellation_logoHedef Takımyıldızı

Çocuğunuzun astronotların nasıl eğitildiğini, uzayda nasıl yaşayıp çalıştıklarını öğrenirken bir “FasTronot” oluşunu izleyin. Haftanın sonunda FasTracKids Uzay İstasyonunu ziyaret edin.

 

 

 Günlük Kamp Başlıkları
Açıklama
 

camps_discovering_snowflakesKar Tanelerini Keşfetmek

Bırakın Kar Yağsın! Çocuklar eve götürmek üzere kendi kar tanelerini ve bir kar küresi yaratabilirler.

Çocuklar heyecan verici deneyleri yönetirken, atomlar, moleküller ve kar taneleri hakkında bilgi edinirler.

 

camps_our_wonderful_earthHarika Dünyamız

Dünyamızda karadan çok su mu var? Bu soru ve okyanuslar, okyanus yaşamı, kayalar, kristaller ve fosiller hakkındaki diğerleri, “Kumdan Suya Deneyi” ve “Hissetmek için Kayalar ve Taşlar” gibi deneyler sayesinde yanıtlanıyor.

 

camps_your_creative_imaginationYaratıcı Hayalgücünüz

Herkesin hayalgücü vardır. Çocuklar birçok klasik sanat çalışmasına maruz kalacaklar ve modern sanat yaratmak için kendi yaratıcılıklarını kullanacaklar. Çocuklar etraflarındaki sanatı tecrübe etmek için duyularını, problemleri çözmek için de yaratıcılıklarını kullancaklar.

 

camps_high_up_in_the_skyGökyüzünde Yükselmek

Evren sizden ve benden daha büyük. Çocuklar grupça şarkı söyleyerek, hareketli bir güneş sistemi oluşturarak ve diğer “astronomi” etkinlikleri sayesinde, güneş sistemini öğrenirler, özellikle yıldızları ve gezegenleri.

 

Not: Bu program şu anda sadece İngilizce olarak mevcut olduğundan, Geleceğin Bilgeleri Anaokulu Yaz okulu müfredatına alınmamıştır. Onun yerine FasTracKids ve FasTrack Tots derslerinden seçilen konular yapılmaktadır.

 

SADECE EĞİTİM VERMİYORUZ

HAKKIMIZDA

YAŞAMLARA DOKUNUYORUZ

Özel Geleceğin Bilgeleri Anaokulu®, çocuk odaklı yaklaşımı ile her çocuğun potansiyel becerilerini geliştirmesini hedeflemektedir. Beyin hücreleri arasında kurulan ve hayat boyu kullanacakları bağlantıların oluşumu için gereken miktarda ve kalitede uyaranlar ile çocukların yaratıcılık, işbirliği, iletişim, özgüven ve eleştirel düşünme becerilerinde kayda değer bir gelişim sağlar.

KidsPlaying

VİZYONUMUZ

Özel Geleceğin Bilgeleri Anaokulu®, çocuklarda doğuştan gelen öğrenme aşkını teşvik eden, bireysel farklılıkları ve gelişim düzeylerini gözönünde bulunduran, özbakım becerilerini ve yeteneklerini geliştiren, yaratıcı ve eleştirel düşünmelerini sağlayan, problem çözen, özsaygısı ve özgüveni gelişmiş, iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluklarının farkında, çevre ve toplum bilinci yüksek, cumhuriyetin değerlerine, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, mutlu ve sevgi dolu bireyler yetiştirmeye önem veren bir kurumdur.

MİSYONUMUZ

Özel Geleceğin Bilgeleri Anaokulu®, çocukların yaparak, yaşayarak elde ettikleri deneyimleri, değişik projeler ve aile katılımları ile destekleyerek çocukların gelişimini en üst düzeye çıkartmayı ve onları hayata hazırlamayı hedeflemiştir.

En mutsuz müşterileriniz, sizin en büyük öğrenme kaynağınızdır.

Bill Gates

 

Veli Memnuniyet Anketi Sonuçları

İşimiz Eğlendirirken

HİZMETLERİMİZ

Öğretmek

Geleceği çocuklarımız için hazırlayamayız, ama çocuklarımızı gelecek için hazırlayabiliriz!

  • ftk

    ftk logo

    Çocuğunuzu eğitim hayatında ve tüm yaşamında başarılı olması için güçlendiriyoruz!

    Artık uzmanlar hayat boyu öğrenmenin 21. yüzyıldaki en önemli tek beceri olduğu konusunda hemfikirler. Bu beceriyi geliştirmek için en kritik dönem, çocuğun beyin hücreleri arasındaki nöral bağlantıların kurulduğu, aynı zamanda duygusal ve sosyal zekanın oluşmaya başladığı, erken çocukluk dönemidir. FasTracKids®, çocuğun beş ayrı becerisini geliştirerek, ailelere, çocuğun bütünsel gelişiminde, destek sağlar:

    Eleştirel Düşünme, Yaratıcılık, İletişim, İşbirliği ve Özgüven.


  • mindlab

    mindlab

    Mind Lab Metodu, yaşam ve düşünme becerilerinin eğitimi ve gelişimini sağlayan bir sistemdir. Mind Lab Metodu’nun temelinde en etkin öğrenme yolunun; daha fazlasının istendiği, hızlı ve otantik deneyimlerden geçtiği gerçeği yatmaktadır. “Oyun Oynama” deneyimi bu duruma en mükemmel örnektir. Eğlendirici, meşgul edici ve heyecan vericidir. Dolayısı ile daha fazla oynama ve katılım isteği yaratır. En az bunun kadar önemlisi, düşünce ve yaşam becerilerinin uygulanması ve denenmesi için oyunların çok uygun bir zemin yaratmasıdır.

    Eflatun'un (Plato) dediği gibi:

    “Çocuklar zor ile değil , oynayarak öğrenmelidirler.”

    “Bir kişiyi bir saatlik oyun içinde, bir yıllık sohbetten daha fazla tanırsınız.”


  • fte

    ftk english logo small

    3 yaş ve üstü küçük öğrencilere İngilizce öğretmek için yenilikçi bir yol!

    FasTrack® English, Denver/Colorado/A.B.D. orijinlidir. Dil uzmanları tarafından sadece 3-6 yaş arası küçük öğrenciler için geliştirilmiş bir ESL/EFL* dil programıdır. Bir benzeri olmayan PIERSM**eğitim yöntemi, çocukların İngilizce öğrenmeye büyük bir ilgi duymalarını sağlar ve eğitimde olağanüstü bir başarı sağlar. PIER eğitim yöntemi efektif öğrenmeyi hayata geçirir.

    Çocukluğun ilk yılları İngilizce öğrenmek için en iyi zamandır.

    * English as a Second Language (İkinci Dil olarak İngilizce)

    English as a Foreign Language (Yabancı Dil olarak İngilizce)

    ** Positive Innovative English Reinforcement (Pozitif Yenilikçi İngilizce Takviyesi)


  • ftm

    ftk music logo small

    Müziksiz bir dünya nasıl olurdu?

    2-6 yaş arası çocuklar için hazırlanan programda çocuklar, hareket etmeye, şarkı söylemeye, taklit yapmaya ve müzik sevgilerini paylaşmaya başlarlar. İlerledikçe, hafıza, bilişsel gelişim, öğrenme ve duygularını ifade etme becerilerini geliştirirler. Bu erken öğrenim programı, çocukları müziğin yaratıcı dünyasıyla tanıştırmanın eğlence ve enerji dolu bir yoludur. Ödül alan ABC Music&MeTM müfredatı sayesinde; çocuklar forte (yüksek sesli) ve piano (düşük sesli) gibi müzik terimlerini öğrenirler.

    Eğlenceli, enerjik FasTrack® Music programı, bir çocuğun ömür boyu sürecek eğitim kariyeri için mükemmel bir başlangıçtır.


3 Yaş Eğitim Programı

3 yaş civarındaki çocuklar artık kendi öz bakımlarını karşılayabilecek birçok beceriye sahiptirler. Eğer fırsat verilirse yemek yemek, giyinmek soyunmak, temizlik gibi birçok ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilirler. Başkalarına isteklerini belirtecek ve sosyal ilişki kurabilecek dil gelişimi düzeyine sahiptirler. Kendilerine söylenenleri, yönergeleri dinleyebilecek ve anlayabilecek yeterliliktedirler. Diğer çocuklarla oynayabilecek sabrı ve işbirliğini gösterebilecek olgunluktadırlar. Yani bu yaş çocuğun sosyal bir grubun parçası olmaya en hazır olduğu yaştır. Çocuklar genellikle 3 yaşlarında yuvaya gidebilecek olgunluğa erişirler. Anneye olan bağımlılığın yerini kendine güven almaya başlar.

4-5 Yaş Eğitim Programı

4-5 yaş çocuğu artık kendisinden başka bir dış dünya olduğunu, kuralları, başkalarının hak ve özgürlüklerini iyice anlamaya başlamıştır. Sabrı ve beklemeyi öğrenmiştir. Oyun için arkadaş seçer. Genelde kendi cinsiyle oynamaktan hoşlanır. Değişken ve hareketlidir. Daha rahat yazıp çizer. Olaylar arasında ilişki kurabilir. Bağımsız hareket etmek ister. İnatçıdır. Dramatik oyunları sever. Konuşması anlaşılır ve akıcıdır. Neden, niçin sorularını sıklıkla sorar. Kelimelerin anlamlarını öğrenmeye çalışır. Gerçekte var olanla düşü birbirine karıştırabilir. Olmamış olayları olmuş gibi anlatabilir. Ezber yapabilir.

6 Yaş Eğitim Programı

6 yaş çocuğu çocukluğunun en hareketli dönemlerinden birini yaşamaktadır. Otururken dahi hareket halindedir. İlgi çekmeyi sever ve abartılı davranışlar sergileyerek yetişkinlerin kendisini fark etmesini veya taktir etmesini bekler. Yanlış davranışların neler olduğunu bilse de sık sık yetişkinlerin sınırlarını esnetme çabasındadır ve yanlış davranışı yapmak ve sonuçlarını deneyimlemekten çekinmez.

Hepsi bu kadar değil. Bizim hakkımızda daha fazla bilgilenmek için...

Bizi takip edin

GURUR DUYDUĞUMUZ

Binamız

FONKSİYONEL BİR YAPIMIZ VAR

Tamamen Anaokulu Olarak Tasarlanmış Bir Yerleşim Planı:
Kurumumuz konut olarak yapılmış bir bina içerisine mevcut şartların elverdiği ölçüde yerleştirilmemiştir. Bütün fonksiyonlar ayrı ayrı düşünülerek, bir anaokulunda olması gereken tüm birimler bir uyum içerisinde planlanmış ve tüm mekanlar bir mimarlık bürosu eşliğinde sıfırdan inşa edilmiştir.

“Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.”

Mustafa Kemal Atatürk

Tüm Kadro

Velilerimizin en üst düzeyde bilgilenmesi için sınırlarımızı zorluyoruz

İşte birkaç örnek

0

Adet Fotoğraf

0

Dakika Video

0

Sayfa Veli İletişim Raporu

0

Mutlu Veli

Bizi En Çok Mutlu Eden Şey

yorumlar

İnsanları Mutlu Etmek
  • Burcu KALE

    Atatürk sevgisi ile kendine güveni tam bireyler yetiştirmede okul hayatımıza çok doğru bir seçim ile başladık. ‘Annecim pilavın Aysun teyzeninki gibi olmuş, harikasın’ diyen ve okula gitmediğinde okulunu özleyen çocuklarımı görmek, onları okula huzur ve güven ile bırakmak anne–baba olarak başımıza gelebilecek en güzel şey. Katkısı olan herkese çok teşekkürler...  

    Sarp ve Bora'nın Annesi

  • Vildan TORUN

    Sanırım insanın en zor anlarından biri yüreğinden çıkartıp ortaya koyduğu evladından ayrılmak, onu birilerine emanet etmek zamanıdır. Kızım henüz minicikken, ki Geleceğin Bilgeleri’nin en küçük öğrencisiydi, ikimiz de gözyaşları içerisinde kaldık. Minicikti… Şaşırdı… Panikledi… Ama bu çok kısa sürdü. Bilen ellerde olduğunuz zaman bu anların nasıl manipüle edilebildiğini öğreniyorsunuz. Aradan 3 yıl geçti. İşte iken ne zaman kızımı düşünsem emin ellerde, içi dolu bir eğitimle, temiz ve huzurlu bir yerde olduğunu düşünüp rahatlıyorum. Sanırım tüm bu zaman içerisinde yanımda kalsa ve beraber olsaydık, ondaki donanımı tek başıma asla kazandıramazdım. Kızımı Geleceğin Bilgeleri’ne bıraktığım günden bu yana bir gün bile endişeli, acabalı, kafamın içerisinde soru işareti olan bir zaman aralığı geçirmedim. Hijyeni, yemeği, eğitimi, ilgisi annenin yokluğunu aratır boyutta hiç olmadı. Kafamdaki bir yuvanın da ötesinde, bilgi ve donanım edindirmeye çalıştıklarını görünce daha da mutlu oldum. Çalışan bir anne olarak bütün bu zor günlerimizde yanımızda iyi eğitilmiş öğretmenleri, temiz sıcak güvenli yuva ortamını ve yönetimin, ne zaman çözülmesi gereken bir konu olsa, yanımızda destek olduğunu görmek hep içimi aydınlattı. Birilerine yada bir kuruma güvenebilmek şu günlerde ne kadar zorsa, varlığı ile hayatımızı aydınlatmaları yaşamımızı kolaylaştırmaları da bir o kadar güzel. Geleceğin Bilgeleri ve ekibi, iyi ki varsınız! Herşey için çok teşekkürler! 

    Arin'in Annesi

  • Seher ERDOĞAN

    Ana kucağından sonra kızımı bırakacağım okul arayışı benim için ilk ve zor bir deneyim olmuştu o dönem için. Ta ki Geleceğin Bilgeleri'ni keşfedinceye kadar. Ne istediğimi biliyordum: Kaliteli zaman geçirsin, iyi beslensin, hem eğlensin hem öğrensin. Tam da bunları ve hatta daha da fazlasını bulduğum bu kurum beni çok fazla heyecanlandırmıştı. Kapıdan içeri girince o sıcaklığı hissetmiş, kurucu ve öğretmenlerle tanışınca da doğru adreste olduğumu anlamıştım. 4 yıl geçmiş. Şimdi bakıyorum da ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum. FasTracKids/FasTrack English ve Mind Lab gibi öğretisi çok fazla olan sistemlerin çocuklar üzerindeki olumlu etkisi ve kızımdaki gelişimi gördükçe hem okulumuzla, hem de öğretmenlerimizle gurur duyuyorum. Her yıl bünyelerine daha fazla ne katabiliriz diye düşünüp, canla başla çalışan bu güzel ekibe bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

    Almina'nın Annesi

  • Asiye MAZICI

    Oğlumu anasınıfından mezun eden, kızıma da anasınıfı eğitimi vermeye devam eden profesyonel, harika bir okul öncesi eğitim kurumu. En başta size vadettiği herşeyi eksiksiz uyguluyor oluşu, kendisini eğitim-öğretim ve fiziksel yapı alanında sürekli yenilemesi, tüm personeliyle kalitesi, biz velilerle iletişimi ve uyguladığı FasTracKids programıyla eşsiz olduğunu düşünüyorum.

    Ege ve Ecenaz'ın Annesi

Tüm Yorumlar

Kalite, hiç kimse bakmıyorken bile işini doğru şekilde yapmaktır.

Henry Ford

Kişiye Özel Değil

İndirim Politikası

Şartlara Bağlı

Belirlemiş olduğumuz indirim politikamızı, kurulduğumuzdan beri istikrarlı bir şekilde uyguluyoruz. Kişiye ve duruma özel şartlar sunmuyoruz. Herkese eşit mesafedeyiz.

 

  • Kardeş İndirimi

  • %10

    Her kardeşe
  • Arkadaş Önerme: %10 *
  • Erken Kayıt: %5-10 **
  • 3 Aylık Peşin Ödeme: %2,5
  • 6 Aylık Peşin Ödeme: %5,0
  • 9 Aylık Peşin Ödeme: %7,5
  • 12 Aylık Peşin Ödeme: %10,0
  • 2.Çocuk İndirimi

  • %10

    Eski öğrencilerimizin kardeşlerine
  • Arkadaş Önerme: %10 *
  • Erken Kayıt: %5-10 **
  • 3 Aylık Peşin Ödeme: %2,5
  • 6 Aylık Peşin Ödeme: %5,0
  • 9 Aylık Peşin Ödeme: %7,5
  • 12 Aylık Peşin Ödeme: %10,0
  • Grup İndirimi

  • %10-%13

    İlk 3 ay ****
  • Arkadaş Önerme: %10 *
  • Erken Kayıt: %5-10 **
  • 3 Aylık Peşin Ödeme: %2,5
  • 6 Aylık Peşin Ödeme: %5,0
  • 9 Aylık Peşin Ödeme: %7,5
  • 12 Aylık Peşin Ödeme: %10,0
  • GBA Çalışanı İndirimi

  • %10

    Halen okulumuzda çalışanlara
  • Arkadaş Önerme: %10 *
  • Erken Kayıt: %5-10 **
  • 3 Aylık Peşin Ödeme: %2,5
  • 6 Aylık Peşin Ödeme: %5,0
  • 9 Aylık Peşin Ödeme: %7,5
  • 12 Aylık Peşin Ödeme: %10,0
 
* Mevcut velilerimizin tavsiyesi ile kayıt yaptıran veliler içindir. Sadece ilk ay, hem tavsiye eden mevcut, hem de kayıt yaptıran yeni veliye uygulanır.
** 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı için, 31.05.2017 tarihine kadar yapılan kayıtlar için geçerli ilave indirim. 31.05.2017 tarihinden sonra KESİNLİKLE uygulanmayacaktır.
*** Eğitimci Anne-Baba indirimi, eğitimci olarak çalışmaya devam eden veliler içindir. Çalıştıkları kurumdan bir belge getirmeleri istenecektir.
**** Sadece ilk kez kayıt yaptıran ve grup halinde başvuranlar için uygulanır.

Heyecanımız

Haber Bloğu

İşimize Yansıyor

Heyecanlı ve işini seven bir ekibimiz var ve bu heyecan etkinliklerimize, dolayısıyla öğrencilerimize de yansıyor. İşte size bunlardan sadece birkaç örnek. Daha fazlası Facebook ve Google+ sayfalarımızda.

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediğimiz ayın partisi konseptimiz "Aksesuarlar" idi. "Tak Takıştır Kendine Yakıştır" partimiz için tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz taktıkları ilginç ve şık aksesuarlar ile okulumuzun dans salonunda bir araya geldik. Hareketli şarkılar eşliğinde bol bol dans ettik ve çok eğlendik.

 

Geçtiğimiz haftalarda Fastrack English dersimizde 4 yaş grubuyla "Renkler" i öğrenirken, bir etkinlik yaparak bilgilerimizi pekiştirmek istedik. Biraz süt, gıda boyası, ve deterjan karışımıyla ortaya çıkan olağanüstü renk cümbüşünü izlemeye hazır mısınız? Tek bir damla deterjan, sütteki yağ hücrelerini iterek, sütün içerisindeki rengarenk gıda boyalarının dağılmalarına yol açtı ve renklerin ahenkle dans etmeleri önce hepimizi hayrete düşürüp sonra neşeye boğdu. Çocuklarımızın yüzlerindeki hayretle karışık mutluluk görülmeye değerdi.

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz gezimizde 4,5 ve 6 yaş gruplarımız "Antalya Anadolu Oyuncak Müzesi"ni gezdiler. Gittikleri oyuncak müzesinde tarihimizi yansıtan birçok oyuncak ve maketler ile karşılaştılar. Öğrencilerimizin her biri heyecanla oyuncakları inceleyip rehberlik eden öğretmenlerinden bilgiler topladılar. Müzenin bölümlerini gezerken şu an kendi kullandıkları oyuncaklar ile daha önceki dönemlerde kullanılan oyuncakları karşılaştırma şansı yakaladılar. Müze alanının bahçesinde bulunan nostaljik tren ile küçük bir gezi gerçekleştirdiler ve bahçede güzel havanın tadını çıkardılar.

 

Geçtiğimiz haftalarda öğrencilerimiz dans dersinde ilk olarak vücutlarını ısıttıktan sonra, esneme hareketlerini yapmaya çalıştılar. Bu çalışmanın yanı sıra taklit etme becerilerini arttıran figürler de öğrendiler.

 

Geçtiğimiz hafta öğrencilerimiz, 2 hafta önce sınıflarında filizlendirdikleri patateslerini ekmek üzere "Bilgelere Serası"na indiler. Filizlenen patatesleri inceleyip kazdıkları toprakların içine ektiler. Toprak ile üzerini kapatıp can suyunu verdiler. Patates ekimimizi böylelikle tamamlamış olduk. Toprağın altında büyüyen patateslerimizi merakla bekleyeceğiz.

 

Geçtiğimiz hafta Geleceğin Bilgeleri olarak; Düden İtfaiye İstasyonu’nu ziyaret ettik. İtfaiye merkezini gezdik ve itfaiye mesleği ile ilgili bilgiler dinleyip, itfaiye ekiplerinin kullandığı araç ve gereçleri inceledik. Ardından itfaiye arabalarına binip, içini inceledik ve tüm bunları yaparken çok eğlendik.

 

8 Aralık tarihinde okulumuzda “Yangın Tatbikatı” yapılmıştır. Öncesinde birkaç gün öğrencilerimiz ile konuyla ilgili çalışmalar yapılıp, yangın durumunda yapılması gerekenler konuşulduktan sonra, Yıldız Yangın firmasından bir Yetkili (Murat Bey) önderliğinde tüm öğrenci ve personelimizden tamamen habersizce tatbikatımız gerçekleştirilmiştir. Yangın alarmının çalıştırılmasıyla birlikte, yaklaşık 03:00 dakikada tüm öğrenci ve personelimizin okulun yangın kapılarından dışarı çıkarak, okulumuzun otoparkına tahliye edildiği tatbikatta, okulumuzun tüm çalışanları alınan Eğitimler ve okulumuzun Yangın Yönergelerine uygun şekilde görevlerini yerine getirmişlerdir.

 

Geçtiğimiz hafta drama dersimizde, beş duyu organımızı ve onları nerelerde kullandığımızı öğrendik. Gözlerimizi kapatıp sadece duyarak veya sadece dokunarak objelerin ne olduğunu anlamaya çalıştık ve tahminlerde bulunduk.

 
Tüm Haberler

 

0242 323 08 08

Pazartesi-Cuma 08:30-18:00 ve Cumartesi 09:00-13:00 saatleri arasında arayabilirsiniz

VE ŞİMDİ

BİZE ULAŞIN

TAM ZAMANI

Çağlayan Mah., 2053 Sok., No:6, 07230, Muratpaşa, Antalya, Türkiye
Google Haritalarda Görüntüle

Kafanıza takılan herhangi bir şey mi var? Bizimle iletişime geçin, beklediğiniz yanıtı verelim.

Güvenlik Kodu